SCP-1048

Besorolási osztály: Keter

Különleges elzárási eljárások: SCP-1048 jelenlegi hollétéről jelenleg nincs információnk, de sejtjük, hogy valahol a 24-es területen tartózkodik. Nem engedélyezhető SCP-1048 számára a 24-es terület, ugyanis összetéveszthető egyéb identitásokkal. Minden olyan tárgy, amely hasonlít a játékmackóra, azt jelenteni kell a biztonsági csapatnak azonnal.

-Ez Nem vicc. Fogalmunk sincs, hogy mi SCP-1048 egyéb képessége. Ki tudja, hol a francban okoz gondot éppen?!  - Dr. Carver

Leírás: SCP-1048 egy kismackó, ami mintegy 33 cm magas. Teszteléssel kimutatható, hogy ez egy igen tanulékony medve. Tárgy képes mozogni önszántából, kommunikálni gesztusokkal. A tárgy rendszeresen mutatja ragaszkodás jelét bizonyos emberekhez. Szeretét szokása megmutatni egy ölelés formájában, hogy az alsó lábszárat érinti, szokásává vált a táncolás, az egy helyben ugrálás, és a reagálás gyermekek képére. Minden Alapítványi személyzet, mikorinterakcióba lépett tárggyal, pozitívan reagált a szeretre, míg a D-osztály általában antiszociális tendenciát mutatott SCP-1048 jelenlétében.

A kísérletek a közvetlen kommunikációt illetően SCP-1048-cal nem tekinthetőek sikeresnek, bár képes egyszerű kézmozdulatokkal jelezni az "igen" vagy "nem" választ. Nem ismert, hogy ez azért van, mert SCP-1048 egyszerűen nem tudja a választ, vagy azért, mert nem akar válaszolni. Bár képes rajzolni, nem használja a művészetet, mint kommunikációs forma.

Sokkal több rendellenes viselkedést volt SCP-1048-on megfigyelhető, körülbelül 7 hónappal azután, hogy az eredetileg biztosítottuk. Feltételezzük, hogy az alany képes kialakítani a nyers másolatait saját magáról, különféle anyagokból. Dr. Carver azt javasolta, SCP-1048-nak tegyék lehetővé, hogy összegyűjtse anyagokat az előállításokhoz. Jelenleg 3 ismert alkotása van SCP-1048-nak, melyeket SCP-1048-A, SCP-1048-B, és SCP-1048-C-ként jelöltünk. A SCP-1048 természetével ellentétben az ilyen alkotások extrém erőszakot mutatnak az emberekre.

SCP-1048-A-t felfedezte egy Alapítványi munkatárs, SCP-1048 kíséretében. Tárgy hasonlít egy mackóra mely pont akkora, mint SCP-1048, de teljes egészében emberi fülből áll. Dr. Carvert hívták a helyszínre, valamint egy biztonsági csapatot. A biztonsági csapat érkezett először a helyszínre, és megpróbálták elzárni SCP-1048-A. A tárgy egy magas hangú sikolyt bocsátott ki magából, mely erős fül- és fejfájást eredményezett mindenkinek 10 méter sugarú körben. Fül-szerű kinövések azonnal növekedni kezdtek az embereken az említett tárgy 5 méteres körzetében, amely teljesen elborította testüket, kevesebb, mint 20 másodperc alatt. Boncolások során kiderült, hogy a halál oka, a rengeteg fül-szerű kinövések okozta fulladás, hisz a rengeteg kinövés megakadályozta az emberi légzést. SCP-1048 és SCP-1048-A elmenekült a helyszínről, mielőtt Dr. Carver megérkezett. Röviddel azután, hogy ez az eset történt, a kutatón egy hiányzó fület fedeztek fel. Elmondása szerint, ismeretlen úton távolították el, miközben aludt. Nincs más áldozatai a fül eltávolításának, így nem világos, hogy SCP-1048 kapott több fület más forrásból, kivéve, ha képes a tárgyak vagy anyagok megkettőzésére.

SCP-1048-B: A tárgyat több alapítványi munkatárs fedezte fel az étkezdében. A tárgy megjelenése közel azonos volt SCP-1048-éhoz, de egy szabálytalan, szaggatott módon. Tanúk azt jelentették, hogy úgy tűnt, mintha valami mozgott volna SCP-1048-B belsejében. Tárgy kísérletet tett, hogy ő lépjen kölcsönhatásba először, míg a szakadásaiból kitűnt egy emberi csecsemő keze. Eme láttán egy egy női kutató felsikoltott, mire SCP-1048-B egy hangos humanoid csecsemő hangján kezdett el sikoltozni. Az tárgy ezután megpróbálta [ADAT ELTÁVOLÍTVA] az üvöltő kutatót, ami hatalmas belső sérüléssel járt. Az ezt követő káosz után a biztonsági csapat kénytelen volt ██████ mind a kutatót, mind SCP-1048-B-t. Körülbelül az eset után 3 órával, Dr. ██████ eszméletlenül találták, miközben elfolyt a magzatvize az irodájában. Abortuszt végeztek rajta, miközben ő aludt, és a 8 hónapos magzatot nem találták meg. Feltételezik, hogy SCP-1048 felhasználta Dr. ██████ születendő gyermekét, hogy létrehozza SCP-1048-B-t.

SCP-1048-C - Tárgy hasonlít egy mackóhoz, hasonlóan SCP-1048-hoz, de teljes egészében rozsdás fém maradékból áll. Tárgyat először Dr. Carver irodájában látták,miközben írta SCP-1048-B jelentését. Tárgy elmenekült a szobából, amikor észrevették azt. Nem ismert, hogy honnan gyűjtött alapanyagot SCP-1048 ezen tárgy elkészítéséhez. SCP-1048-C-vel való közvetlen kapcsolat csonkításhoz vezetett, a ██████-osztály számára.

Óvatosnak kell lennünk, ha ezen kreálmányok újra felbukkannának.

-Nem kell hangsúlyozni azt, hogy ezek a szegény emberek milyen kínnal haltak meg. - Dr. Carver

Készítette: Kiss Adrián
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el