SCP-860

Besorolási osztály: Safe

Különleges elszigetelés eljárások: SCP-860-t egy kis fadobozban kell tárolni, ██-es szektorban. Önmagában az objektum ártalmatlan, és további elszigetelés eljárásokra van szükség.

Leírás: SCP-860 egy sötétkék kulcs. Látszólag véletlenszerű időközönként egy számsorozat jelent meg a kulcson, mint később kiderült, hogy ezek UTM koordináták.

SCP-860 elfér bármilyen zárban, amely a kulcs koordinátáin található. SCP-860 csak akkor működik, ha ezek az ajtózárak vannak beépítve.

Amikor SCP-860-t behelyezik az ajtó kulcslyukába és kinyitják az ajtót, az nem vezet a megszokott helyre. Ehelyett kitárul az adott személy elé egy kis erdei tisztás, melynek középpontjában van egy 80 cm széles járda. Minden megfigyeléskor a tisztás egy kék színű köd jelenlétében tárult elénk.

SCP-860-1

Amint az a személy belép SCP-860-1-be, az ajtó automatikusan bezáródik. Belülről, megjelenik az ajtó körül egyvégtelen betonfal, ami le van zárva. Nem sikerül soha betörni SCP-860-1 ajtaját kívülről. SCP-860-1 ajtaját betörni belülről azt eredményezték, hogy [ADAT ELTÁVOLÍTVA]. Lásd: Dokumentum-860-3.

Az ösvényen belül a járda általában elvezet egy másik ajtóhoz, mely csatlakozik egy másik másik végtelen betonfalhoz. Ez a második ajtó vezet az eredeti helyhez, amelyen SCP-860-t használtuk.

Az eseményeket követően (lásd dokumentum 860-IV), csak 4-es szintű személyzet végezhet vizsgálatokat SCP-860-ról.

Készítette: Kiss Adrián
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el