SCP-990

Object Class: Keter

Különleges elszigetelés eljárások: SCP-990 jelenleg nincs elhatárolás alatt. Minden személyes javaslatot, amely a féken tartaná SCP-990-et, be kell adni Dr. ██████████-nek. Bármely és minden ötletet szívesen várunk, függetlenül attól, hogy kitől.

Leírás: SCP-990 általában egy hím humanoidként jelenik meg, mely hidegháborús öltönyt visel, aki úgy tűnik, az Alapítvány személyzetének álmain keresztül jelenik meg. Eddig még nem jelent meg az Alapítvány termeiben fizikailag. Jelenleg nem voltak jelentések SCP-990-ről, hogy Alapítványi személyzet.

SCP-990 akkor jelent meg fizikailag a személyzet körül, mikor [ADAT ELTÁVOLÍTVA]. SCP-990 létezéséről akkor derült fény, amikor több minőségben jelent meg a személyzet álmaiban egyénenként. Számos minőség jelent meg SCP-990 leírásáról. A jelenség hivatalosan nem kapna SCP besorolás, ha a nem történt volna meg 990-07-es esemény.

Eseménynapló, 990-07:

██████ Őrmester nem jelentkezett szolgálatra az ő kijelölt idejében. Ő ehelyett a kabinjában aludt. A személy aludt nagyjából tizennyolc órán át, és minden későbbi felébresztési kísérlet sikertelen volt. A személyt elszállították az orvosi kutatóintézetbe.

40 óra alvást követően ébredt fel egy rendkívül izgatott állapotban. A személy állítólag átfutott a létesítményen, hangosan kiabálva, hogy "vége a világnak." Még erős nyugtatók hatása alatt, a testi funkciók megmaradtak, veszélyesen felgyorsult a szervezete: szapora szívverés, magas vérnyomás, stb.

A személy, vallomása szerint, töbször hallucinált SCP-990 képmásáról. Dr. ██████████ szerint az álom jelentése az, hogy a felhatalmazott államok, például Európában, Kelet-Ázsiában számos taktikai nukleáris rakétákat indítana egymás ellen, ami végső soron a megsemmisítené az emberi és számos faj közel 98% -át, ami az országok teljes összeomlásához vezetne. Az Őrmester azt állította, hogy az információt személyesen SCP-990vázolta fel neki, míg ő csapdába esett az álmában.

Mobil Task Force feladata, hogy megszüntesse a kezdeti veszélyt, ami elindítja az események láncolatát. MTF sikeres volt, és a válságot sikerült elkerülni. ██████ Őrmester azonban nem élte túl megpróbáltatást, és meghalt sokk-szerű tünetektől.

A 990-07-es esemény óta SCP-990 már megjelent számos Alapítvány személyzet álmaiban, és hasonló fenyegetéseket közölt velük. A 990-07-es esemény által történtek után, SCP-990 sikeresen megjósolta ████, ██████ és ████ orvosok halálát, valamint a Megfigyelő-központ-epszilon-38, és a [ADAT ELTÁVOLÍTVA] megsemmisülését. Minden fenyegetést SCP-990-től jelenteni kell az Alapítványi hatóságoknak, függetlenül azok súlyosságától.

Dokumentum 990-02:

Az alábbi interjú Dr. ██████████ és SCP-990 között zajlott. Bár az interjú nem volt rögzítve, míg Dr. ██████████ felébredt, a memóriája történelmileg pontos és megbízható.

Dr. ██████████: Mi az ön neve?

SCP-990: Azt akarod, hogy egy elmondjam?

Dr. ██████████: Igen. Minden rendben?

SCP-990: Persze, csak játszok.

Dr. ██████████: Kérem, adja meg a nevét.

SCP-990: Tony jó lesz?

Dr. ██████████: Tony? Az Ön neve Tony?

SCP-990: Azt gondolom, hogy egy embernek joga van, hogy eldöntse, hogyan hívják magukat.

Dr. ██████████: Jó lesz a Tony is.

SCP-990: Tulajdonképpen meggondoltam magam. Hívjon inkább Richardnak?

Dr. ██████████: Rendben..

SCP-990: Richard lesz a nevem. Mi a következő kérdés?

Dr. ██████████: Miért fenyegeti az Alapítvány személyzetét?

SCP-990: Megfenyegettem? Ki fenyegetné őket?

Dr. ██████████: Már megjósolt számos sajnálatos eseményt, ami az Alapítványt érinti, beleértve a világ végét.

SCP-990: És ebből kár érkezett?

Dr. ██████████: A meggyilkolt ügynök...

SCP-990: Doktor, azt hiszem, a rossz benyomást keltettem.

Dr. ██████████: Hogyan?

SCP-990: Nem én vagyok a rosszfiú itt.

Dr. ██████████: Nem voltam tudatában annak, hogy van olyan, akit "rossz fiúnak" említhetnénk.

SCP-990: Ó, van.

Dr. ██████████: Ki?

SCP-990: SCP ██████████.

Dr. ██████████: Nincs SCP ezzel a jelöléssel, és nem is lesz egy ideig.

SCP-990: Hát persze, hogy nem. Ő még nem is született meg, még kevésbé sorolják az Alapítványhoz.

Dr. ██████████: Ez egy újabb jóslat?

SCP-990: Nem. Ez az ébresztő.

Ekkor Dr. ██████████ felébredt az ébresztőórára, és nekilátott az interjú megszerkesztéséhez.

Készítette: Kiss Adrián
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el